Prenosnik HP EliteBook Ultra G1i Ultra 7 268V/32GB/SSD 1TB/14″ 2,8k OLED Touch/400 nit/W11Pro
Blagovna znamka: HP
Vse cene vključujejo 22% DDV
Koda: AVTB69GDET#BED
Dobavljivo (1-2 dni)
Izračun obrokov
Obrestno financiranje
Preveri svoj limit.
Ima polnilec da
USB-C polnilec da
Zaslon 35,5 cm (14,0″) 2.8K(2880 x 1800), OLED Touch IPS, 120Hz, bleščeč glossy, 400 nit, BrightView
Procesor Intel Core Ultra 7 268V (do 5,0GHz) 12MB, 8 jeder/8 niti