Prenosnik DELL Pro 14 Plus (PB14250) Ultra 5 236V/16GB/SSD 512GGB/UMA/W11Pro
Blagovna znamka: Dell
Vse cene vključujejo 22% DDV
Koda: AVT7400015181932
Dobavljivo (1-2 dni)
Izračun obrokov
Obrestno financiranje
Preveri svoj limit.
Ima polnilec da
USB-C polnilec da
Zaslon 35,5 cm (14,0″) FHD+, 400 nit, 45% NTSC, nebleščeč
Procesor Intel Core Ultra 5 236V, vPRO (40 TOPS NPU, 8 jeder , 8 niti, 2.1 GHz - 4.7 GHz)