DELL 14 Plus (DB14250) Ultra 7 258V/32GB/SSD 1TB/14″/UMA/W11Pro
Blagovna znamka: Dell
Vse cene vključujejo 22% DDV
Koda: AVTDB14250_LNL_202
Dobavljivo (1-2 dni)
Izračun obrokov
Obrestno financiranje
Preveri svoj limit.
Ima polnilec da
USB-C polnilec ne
Zaslon 35,5 cm (14,0″) QHD+(2560 x 1600), 90Hz, 300 nits, 100% sRGB, ComfortViewPlus
Procesor Intel Core Ultra 7 258V (47 TOPS NPU, 8 jeder, do 4.8 GHz)